KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  30 kwietnia 2018, 11:19

  Odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIII Rodzinnej Majówki Rowerowej

  W piątek, 27 kwietnia, odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIII Rodzinnej Majówki Rowerowej pod patronatem i z udziałem księdza biskupa Mariana Florczyka. Majówka zaplanowana jest na 19 maja.

   

  Spotkanie organizacyjne odbyło się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. Uczestniczyli w nim przedstawiciele głównych organizatorów - Kurię Diecezjalną w Kielcach reprezentowali ksiądz biskup Marian Florczyk i ksiądz Krzysztof Banasik, Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach burmistrz Dariusz Meresiński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zastępca dyrektora Artur Sabat i Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych, byli też przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

  Trasa Rodzinnej Majówki Rowerowej będzie prowadziła z Kielc przez Kaczyn do Borkowa. Zbiórka o godzinie 9.30 na Placu Jana Pawła II przy kieleckiej katedrze, o 9.45 modlitwa i poświęcenie rowerów, a o 10 barwny peleton prowadzony przez biskupa Mariana Florczyka wyruszy w trasę do Borkowa.

  Po drodze o 10.45 planowany jest postój przy kościele w Dyminach, o 13 nabożeństwo majowe i wspólna modlitwa w kościele parafialnym w Kaczynie, a o 14 rozpocznie się piknik rodzinny w Borkowie.

  - Bardzo serdecznie zapraszamy na Rodzinną Majówkę Rowerową. To jedna z naszych najważniejszych imprez, cieszy się ogromny zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze i tradycyjnie będzie duża liczba uczestników - mówił Artur Sabat, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  W siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Żytniej w Kielcach odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIII Rodzinnej Majówki Rowerowej. 

  Wypełnione karty zgłoszeń będziemy przyjmować od 14 do 17 maja w godzinach od 8 do 20 w Dziale Organizacji Imprez w Hali Legionów. Zapisy będą też jeszcze w dniu imprezy pod katedrą - wyjaśniła Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych. 

  Zgłoszenia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach, Hala Legionów przy ulicy Leszka Drogosza 2, telefon 41 367 - 67 - 18, wewnętrzny 941/942 oraz 600 - 224 - 404 i 664 - 920 - 603.

  Powrót