KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  11 kwietnia 2018, 11:43

  W miniony weekend z akcji „Płynę po Zdrowie” skorzystało 645 osób

  Za nami trzy weekendy akcji „Płynę po Zdrowie”. To już jej piąta edycja, która również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc. Organizatorami są Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  Akcja rozpoczęła się w sobotę, 17 marca, jej zakończenie zaplanowane jest na 30 kwietnia. W pierwszy weekend 17-18 marca z bezpłatnych wejść na wszystkie pływalnie w sumie skorzystało 357 osób. W drugi weekend akcji było 639 osób, a w trzeci 645 osób.

  W ramach tej akcji w trzeci weekend akcji, w dniach 7-8 kwietnia, z pływalni Foka w sobotę skorzystało 65 osób, a w niedzielę 80. Na pozostałych obiektach frekwencja była następująca: Delfin - 64 i 56, Orka - 100 i 70, Jurajska 64 i 42, Mors - 56 i 48.

  W ramach programu „Płynę po Zdrowie” organizatorzy gwarantują bezpłatny wstęp na pływalnie w wyznaczonych godzinach w każdą sobotę i niedzielę. Uczestnikiem akcji może być każda osoba zamieszkała na terenie Kielc. Dzieci do 12 lat mogą przebywać na pływalni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

  - Serdecznie zapraszamy kielczan do udziału w projekcie „Płynę po Zdrowie” w najbliższy weekend, 14-15 kwietnia - mówi Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

   

  Akcja „Płynę po Zdrowie” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc.

   

  Powrót