KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  11 kwietnia 2018, 11:40

  Paweł Fajdek i inne gwiazdy 12 maja wystartują na naszym obiekcie

  Znakomici lekkoatleci wezmą udział w IX Memoriale Zdzisława Furmanka, który odbędzie się 12 maja. Rozpocznie się o godzinie 12 na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Leszka Drogosza 1.

  Na obiekcie należącym do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach po raz kolejny będzie rywalizować mistrz i rekordzista świata w rzucie młotem Paweł Fajdek.

  - Będą też inne gwiazdy rzutu młotem - Wojtek Nowicki, Malwina Kopron - złota medalistka z Uniwersjady i brązowa z mistrzostw świata, Joasia Fiodorow i dwie nasze lekkoatletki - Katarzyna Furmanek i Marika Kaczmarek - informuje główny organizator Grzegorz Furmanek, prezes KKL Kielce.

  Nie zabraknie mocnych oszczepników. -Będzie olimpijczyk  Marcin Krukowski. Będą też najlepsi kulomioci na czele z Konradem Bukowieckim. Wstęp na imprezę będzie wolny. 12 maja zapraszamy na stadion lekkoatletyczny, warto sobie zarezerwować czas na tę imprezę Będą fantastyczne zawody z udziałem gwiazd, które podziwia cały świat. Przygotowaliśmy też dużo atrakcji dla kibiców - mówi Grzegorz Furmanek. 

   

  Wielką atrakcją będzie start Pawła Fajdka, mistrza i rekordzisty świata w rzucie młotem.

  W rzucie młotem kobiet ciekawie zapowiada się rywalizacja Joanny Fiodorow (na zdjęciu) z Malwiną Kopron.

  Tradycyjnie już nie zabraknie Konrada Bukowieckiego, gwiazdy w pchnięciu kulą. 


   

  Powrót