KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  21 marca 2018, 10:58

  Rozpoczęła się akcja „Płynę po Zdrowie”. Zapraszamy kielczan na nasze obiekty

  W poprzedni weekend, 17-18 marca, rozpoczęła się piąta edycja akcji „Płynę po Zdrowie”. Jej organizatorami są Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Akcja rozpoczęła się w sobotę, 17 marca, jej zakończenie zaplanowane jest na 30 kwietnia. W pierwszy weekend z bezpłatnych wejść na pływalnię Foka skorzystało 25 osób (sobota) i 92 osoby (niedziela), na pływalni Delfin było w sumie 145 osób, na pływalni Jurajska odpowiednio 6 i 41 osób, na pływalni Mors 20 i 28 osób. Na Orce w tych dniach odbywały się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR.  

  W ramach programu „Płynę po Zdrowie” organizatorzy gwarantują bezpłatny wstęp na pływalnie w wyznaczonych godzinach w każdą sobotę i niedzielę, oprócz 31 marca i 1 kwietnia. Uczestnikiem akcji może być każda osoba zamieszkała na terenie Kielc. Dzieci do 12 lat mogą przebywać na pływalni tylko pod opieką pełnoletniego opiekuna.

  - Serdecznie zapraszamy kielczan do udziału w projekcie „Płynę po Zdrowie”.  Poprzednie edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie - powiedziała Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

   

   

  Za nami pierwszy weekend akcji „Płynę po Zdrowie”. Odbywa się ona między innymi na pływalni Foka.

   

  Powrót