KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  07 marca 2018, 12:23

  Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora MOSiR

  W dniach 17 - 18 marca odbędą się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce. Zawodnicy będą rywalizować na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej 18 w Kielcach.

  Zawody odbędą się w sobotę i niedzielę 17-18 marca. Organizatorami są MOSiR Kielce, Urząd Miasta Kielce i klub Orka. W zawodach mogą wystartować zawodnicy w wieku 9 - 12 lat, którzy maja aktualne badania lekarskie.

  Rywalizacja w konkurencjach indywidualnych będzie się odbywać w następujących kategoriach wiekowych: 9 lat, 10 lat, 11 lat i 12 lat. Sztafety klasyfikowane będą w kategorii open. 

  W dniach 17 i 18 marca młodzi pływacy będą rywalizować w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora MOSiR Kielce. 

  Warto dodać, że zawodnicy 10-letni i młodsi mogą startować w dwóch konkurencjach indywidualnych i sztafecie w każdym bloku, natomiast zawodnicy 11 i 12-letni w trzech konkurencjach indywidualnych i sztafecie.

  Program zawodów: sobota, 17 marca: godzina 12 - 12.55: rozgrzewka, godzina 13 - otwarcie zawodów, po niej rozpoczęcie rywalizacji; niedziela, 18 marca: godzina 9 - 9.55: rozgrzewka, godzina 10: rozpoczęcie zawodów.

  Zgłoszenia w formie elektronicznej należy przesłać na adres: l.pustula@vp.pl w terminie do 13 marca. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zawodnika, pełną datę urodzenia, nazwę klubu oraz konkurencje z najlepszym wynikiem uzyskanym w ostatnich 12 miesiącach na danym dystansie.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach.

  Powrót