KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  02 marca 2018, 14:25

  Na pływalni Foka 6 i 8 marca odbędą się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych

  W dniach 6 i 8 marca odbędą się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu. Pierwszego dnia będą rywalizować klasy I i II, a drugiego III i IV. Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

  Zawody odbędą się na krytej pływalni Foka na osiedlu Barwinek 31 w Kielcach. We wtorek, 6 marca, o mistrzostwo Kielc będą walczyć klasy II i II. Zawody rozpoczną się o godzinie 10, na 9.30 zaplanowana jest rozgrzewka. Uczniowie będą rywalizować w następujących konkurencjach: 25 metrów stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 25 metrów stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 25 metrów stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4x25 metrów stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. 

  Ciekawie zapowiada się rywalizacja o mistrzostwo Kielc szkół podstawowych w pływaniu na basenie Foka na osiedlu Barwinek. 

  Dwa dni później, w czwartek - 8 marca, również na pływalni Foka w mistrzostwach Kielc wystartują uczniowie klas III i IV. Początek zawodów o godzinie 10, a rozgrzewka zacznie się o 9.30. Zawodnicy będą rywalizować w następujących konkurencjach: 50 metrów stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 50 metrów stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50 metrów stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. 

  Powrót