KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  28 listopada 2017, 09:14

  Po raz piętnasty odbędzie się Wigilijne Spotkanie Opłatkowe Sportowców i Przyjaciół Sportu

  Ksiądz biskup Marian Florczyk z diecezji kieleckiej tradycyjnie weźmie udział w Wigilijnym Spotkaniu Opłatkowym Sportowców i Przyjaciół Sportu. Odbędzie się ono po raz piętnasty. W tym roku w poniedziałek, 18 grudnia.

  Jest to wyjątkowe spotkanie opłatkowe. Integruje ludzi sportu z Kielc, ponieważ biorą w nim udział zawodnicy, trenerzy, działacze, sędziowie, kibice i dziennikarze. Przedstawiciele różnych dyscyplin sportu, osoby w różnych wieku. Są w tym gronie utytułowani zawodnicy – olimpijczycy, paraolimpijczycy, medaliści mistrzostw świata, Europy i Polski.

  Spotkanie rozpocznie się 18 grudnia o godzinie 17.30 w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Żytniej w Kielcach. Nie zabraknie księdza biskupa Mariana Florczyka, który jest delegatem Konferencji Episkopatu Polski do spraw duszpasterstwa sportowców oraz księdza Krzysztofa Banasika, duszpasterza kieleckich sportowców.

   

  Organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. Dyrektor Mieczysław Tomala serdecznie zaprasza na XV Wigilijne Spotkanie Opłatkowe Sportowców i Przyjaciół Sportu. 

   

  W spotkaniu opłatkowym tradycyjnie weźmie udział ksiądz biskup Marian Florczyk z diecezji kieleckiej. 

  Powrót