KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Wycieczka do Brukseli i wiele innych nagród. Dziękujemy za pomoc!

  Szósta edycja Kieleckiej Dychy przeszła już do historii. Impreza zorganizowana 8 października nie doszłaby jednak do skutku, gdyby nie pomoc naszych partnerów, którym serdecznie dziękujemy!

  Eurodeputowany Bogdan Wenta ufundował wycieczkę do Brukseli. Nagrody przekazali również: AFFIDEA, MEDITRANS, APTEKI CODZIENNE (Robert Stelmach), ARR, BUSKOWIANKA, FITHARMONIA, GO SPORT, HELIOS KIELCE, HIKE.PL, MIZUNO, Hurtownia spożywcza RR, INNA BAJKA, KINO MOSKWA, MAGAZYN DUŻA 9, KORONA KIELCE, MK BOWLING, MOBIUS - ŚCIANKA WSPINACZKOWA, MULTIKINO, PGE VIVE KIELCE, POTRAFKA - FAKBRYKA ZDROWIA, POZDROWIENIA BISTRO, Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL - napoje izotoniczne dla uczestników, SQUASH, TARGI KIELCE, Teatr imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach, WYTWÓRCZA SPÓŁDZIELNIA PRACY SPOŁEM.

  Dodajmy, że na wszystkich uczestników biegu czekał pyszny żurek, przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach, pod nadzorem Michała Markowicza.

  Na wszystkich uczestników biegu czekał żurek, przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Kielcach. 

  Patronat honorowy nad imprezą sprawował prezydent Kielc Wojciech Lubawski, a patronat medialny: Radio Kielce, Echo Dnia, Radio EM i TVP 3 Kielce.

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuje też za pomoc w organizacji imprezy wolontariuszom z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, Stowarzyszeniu Orląt Armii Krajowej w Kielcach, Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach, Nadleśnictwu Kielce, Biegam Bo Muszę i KKL Kielce - Bartłomiejowi i Agnieszce Kozłowskim oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji VI Kieleckiej Dychy.

  Po zakończeniu biegu była loteria, w której do wygrania były ciekawe nagrody, ufundowane przez organizatora i partnerów VI Kieleckiej Dychy. 

  Jeśli chodzi o firmę Affidea, to oferuje nowoczesną diagnostykę obrazową, rezonans magnetyczny, który jest najdokładniejszą metodą diagnostyczną. Posiada ponad 40 ośrodków w Polsce i 100 za granicą. W województwie świętokrzyskim wykonuje badania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w Kielcach, Skarżysku Kamiennej oraz Busku Zdroju i Włoszczowie. - Do pakietów dla biegaczy dołączyliśmy bony zniżkowe, z których może skorzystać każdy, kto potrzebuje badania - mówiła Karolina Majewska, regionalny manager do spraw sprzedaży w Affidea. Dodajmy, że w VI Kieleckiej Dysze wystartowali też przedstawiciele firmy - Paulina Kaczmarska i Dawid Majewski. 

  Jednym z partnerów biegu była Affidea. Dwoje pracowników firmy - Paulina Kaczmarska i Dawid Majewski - również wystartowało w Kieleckiej Dysze. 

  Załączniki:
  Powrót