KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Odnowiona pływalnia przy ulicy Kujawskiej od 1 sierpnia do dyspozycji klientów

  Bardzo dużo prac zostało wykonanych podczas przerwy technologicznej na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej 18 w Kielcach. Od 1 sierpnia odnowiony obiekt będzie dostępny dla klientów.

  ardzo dużo prac zostało wykonanych podczas przerwy technologicznej na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej 18 w Kielcach. Od 1 sierpnia odnowiony obiekt będzie dostępny dla klientów.

  Jest to jeden z basenów należących do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W lipcu był odnawiany, wykonano wiele prac. - Mamy nowy sprzęt komputerowy, nowe czytniki przy bramkach wejściowych do szatni, sterowniki i paski dla klientów. W szatniach też są nowe czytniki. Poza tym zostały odnowione i pomalowane wszystkie pomieszczenia, został też zrobiony przegląd całej technologii basenowej. Oddajemy do dyspozycji klientów odnowiony obiekt. I zapraszamy już od 1 sierpnia - mówiła Marzena Gołda, kierownik pływalni Orka na ulicy Kujawskiej w Kielcach.

  - Przeprowadziliśmy bardzo ważną zmianę systemową, która w tych czasach jest konieczna. Będzie to duże udogodnienie dla naszych klientów. Podjęliśmy też inne działania na tym basenie, takie jak odnowienie i odświeżenie elewacji całej niecki basenowej, czyszczenie wszystkich urządzeń. Te prace są niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania obiektu - powiedział Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.   

   

  Odnowiony basen Orka przy ulicy Kujawskiej w Kielcach. Po renowacji będzie czynny od 1 sierpnia. 


  Działanie nowych bramek i czytników sprawdził Mieczysław Tomala, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

  Powrót