KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Ogromne zainteresowanie naszymi sportowymi półkoloniami

  Zbliżają się dwa kolejne turnusy „Sportowych półkolonii z MOSiR-em”. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc. Chętnych jest dużo więcej niż miejsc.

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach w tym roku po raz pierwszy zdecydował się zorganizować sportowe półkolonie i widać, że jest na nie ogromne zapotrzebowanie. Limit miejsc bardzo szybko został wyczerpany. Chętnych jest dużo więcej niż miejsc.

  Za nami są już pierwsze dwa turnusy. Odzew był niezwykle pozytywny. Pozostały jeszcze dwa turnusy. Odbędą się one w dniach 31 lipca - 4 sierpnia oraz 7 - 11 sierpnia.

  W trakcie półkolonii odbywają się zajęcia sportowe, między innymi nauka pływania, nauka gry w tenisa ziemnego, ścianka wspinaczkowa. Jest też dodatkowa atrakcja - wycieczka.

  - Zainteresowanie półkoloniami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jest bardzo dużo chętnych. To pokazuje, że taka inicjatywa była potrzebna i warto ją kontynuować. Myślimy też o tym, że w czasie ferii zimowych zorganizować kolejne „Sportowe półkolonie z MOSiR-em” - powiedziała Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.  

   

  Sportowe półkolonie cieszą się dużym zainteresowaniem. Pozostały jeszcze dwa turnusy. 

  Powrót